Movie Collection + Inventory

Film Kolleksiyoneri
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 8,80 TL
  • Boyut cihaza göre değişir
  • Version cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Metosphere
Çok fazla filminiz var ve tüm DVD lerinizi ve Blu-ray disklerinizi izlemekte zorlanıyorsanız, film ajandası ve kaydedicisi ile koleksiyonunuzu kurabilirsiniz.

Film meraklıları için çok özel bir program. Çok fazla filminiz var ve tüm DVD lerinizi ve Blu-ray disklerinizi izlemekte zorlanıyorsanız, film ajandası ve kaydedicisi ile koleksiyonunuzu kurabilirsiniz.

Kişisel yorum ve notlar ile birilkte Blu-ray ve DVD kataloglarınızı yönetebilirsiniz. Dışarıda alışveriş yaparken sizde mevcut olan filmleri kontrol edebilecek ve zaten var olan envanteriniz de bulunan DVD veya Blu ray diskini yanlışlıkla almanız önlenmiş olacak. Kolleksiyonunuz bozulmaması için arakadaşlarınıza verdiğiniz filmleri takip edebilirsiniz. Film koleksiyonculuğu için muhteşem bir program. Kolleksiyonunuzu dahada genişletmek ve takip etmenizi kolaylaştıracak bir android programı. Film eleştirmenliği yapabilir ve kişisel yorumlar ve notlar ilave edebilirsiniz. Özel puanlama katologlarınızla filmlere puanlar verebilir, yorumlar ekleyebilir ve en sevdiklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla en sevdiğiniz filimler hakkında tartışmalar ve muhabbetler yapabilirsiniz. Film meraklıları bu programı mutlaka indirmelisiniz.

Daha Fazla Göster
Movie Collection + Inventory indir